Narty na jeden dzień

Każdy wie, że wyprawa na narty to większa sprawa. Trzeba się odpowiednio przygotować i spakować. Dużo miejsca też zajmują same buty i narty, które wiadomo – mieć trzeba. Zupełnie inaczej też pakujemy  się ubraniowo na taki wyjazd. Musimy bowiem zabrać ciepłe, grube rzeczy, które wiadomo zajmują dużo więcej miejsca niż letnie ubrania.

Ostatnio bardzo modne stały się wyjazdy weekendowe, czy też nawet na jedną noc na narty czy też na deski. Oczywiście taka jazda jest organizowana raczej u nas w Polsce lub na przykład w Czechach, tak żeby podróż nie była zbyt długa ani zbyt męcząca. Wiadomo, że trzeba być wypoczętym żeby móc szaleć an stoku.

Natomiast nie zawsze opłaca nam się pakować cały sprzęt tylko po to, żeby pojeździć pół dnia i wracać do domu. Warto wtedy przemyśleć opcję wypożyczenia sprzętu na miejscu. Dzięki temu możemy na spokojnie pojechać nawet autokarem, bez konieczności noszenia ze sobą tych wszystkich ciężkich sprzętów. No chyba, że jesteśmy bardzo przywiązani do swojego wyposażenia to musimy się liczyć z tym, że wtedy trzeba załatwić sobie odpowiedni transport.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *