Rozrywki pozasportowe

rozrywkaW ostatnim czasie, niezwykle dużą renomą cieszą się Exit roomy. Jest to wspaniała rozrywka, która umożliwia poprawiać pracę zespołową a także rozwiązywanie zagadek pod presją czasu.

Wskazane jest się tam udać w grupie naszych znajomych czy też rodziny. Można także zorganizować tam imprezy np. urodziny, a w związku z tym, że w większości takich miejsc znajduje się parę pokoi – tajemnic dlatego możemy się tam także wybrać w dużej grupie.

Ostatnio niezmiernie modne stało się organizowanie wieczorów panieńsko – kawalerskich w exit roomach. Zwłaszcza, jeżeli są to małe uroczystości. Zazwyczaj przychodzą 2 ekipy, jedna ze strony narzeczonej, a druga narzeczonego i rozdzielają się na dwa pomieszczenia, a potem ze sobą rywalizują, który zespół jako pierwszy rozwiąże zagadkę skrytą w zagadkowych pomieszczeniach. Po wyjściu z pokojów narzeczeni idą dalej celebrować ostatnie dni swej wolności oraz ucztować sukces.

Exit roomy to również świetna frajda dla fanów seriali kryminalnych – w każdym pomieszczeniu, tak jak w każdym odcinku serialu jest inna zagwozdka. Dzięki takim zabawom możemy się poczuć niczym Indiana Jones. Do tego opłaty w takich exit roomach za osobę, są porównywalne do cen za bilety do kina, natomiast jest to zabawa, jaka sprawi, że będziemy musieli wytężyć swe umysły, lecz też będziemy się wspaniale bawić. Znaczące jest również to, iż nie wszystkim grupom uda się rozwiązać tajemnicę w przeznaczonym okresie tym samym jeśli nam się uda, to mamy prawo być z siebie dumni.

Podczas tego typu rozrywek jesteśmy w stanie się również dowiedzieć czegoś więcej odnośnie współuczestników. W exit roomach jest dużo zadań, które wymagają przeróżnych kompetencji od uczestników i wtedy wychodzi, który z naszych bliskich jakie ma zdolności. Pokoje tajemnic bardzo często też są wykorzystywane w celach integracyjnych. Mnóstwo korporacji wynajmuje pokoje dla własnych podwładnych, którzy potem losują do którego pomieszczenia trafią. Przez wzgląd na to pracodawca może wymieszać pracowników szeregowych z pracownikami wyższego szczebla, bądź biurowymi. To pozwala się bliżej zapoznać w ramach konkretnej firmy co przekłada się na stosunki w pracy. Jak widać pokoje tajemnic są dla każdego a także na każdą okazję.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *