Sportowcy w podróży poślubnej

Niejedna para przyszłych nowożeńców twierdzi, że podróż poślubna stanowi wyjątkowe zdarzenie. Już samo to, że ma związek z jednym z najważniejszych chwil w życiu, nadaje jej emocjonalnego charakteru oraz czyni równie ważnym momentem. Nie trzeba jednak rezygnować z ulubionego sposobu podróżowania – aktywny wypoczynek dla nowożeńców też jest możliwy!

Dla wielu przyszłych nowożeńców podróż mająca miejsce po ślubie stanowi niepowtarzalne wydarzenie. Już sam fakt, że związana jest z jednym z najbardziej pamiętnych chwil w życiu, przydaje jej emocjonalnego charakteru i sprawia, że jest niezapomnianym momentem. Niejednokrotnie decyzja o celu wyjazdu jest podejmowana na wiele miesięcy przed datą wyznaczonego wesela. Szczególnie wycieczki zorganizowane, gdzie miejscem bazowym jest hotel z basenem, a w opłaty wliczone jest również pełne wyżywienie, poznawanie miejscowych zabytków i imprezy okolicznościowe, rezerwowane są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jednak nie każde młode małżeństwo uznaje leniuchowanie nad morzem za szczyt marzeń, a zamiast tego decyduje się na aktywne spędzenie podróży poślubnej. Naprzeciw im staje coraz więcej biur turystycznych. Niektóre z nich posiadają w dostępnej ofercie także bony turystyczne, które można wręczyć w ramach podarku ślubnego. Przez to młode małżeństwo może wybrać się w niezapomnianą podróż do wybranego przez siebie kraju.

Zobacz też: https://www.qubushotel.com/pl

W jakie miejsce wybrać się na aktywną podróż poślubną?

W sumie prawie każde państwo na świecie będzie doskonałym wyborem, żeby zorganizować tam aktywny miesiąc miodowy. Miłośnicy sportów, obozów kondycyjnych i pieszych wypraw zdecydowanie dostrzegą plusy i mroźnych krajów Północy, i pełnych piękna wysp Azji, czy Afryki. Oryginalne pomysły na wykorzystanie czasu, zwłaszcza w przypadku zajęć wodnych, niejednokrotnie oferują również mające duże obłożenie ośrodki ulokowane nad morzem, które często nie kojarzą się z aktywnością, a bezproduktywnym leżeniem na piasku, lub czerpaniem z uroków hotelu z basenem. Jednak nawet wybranie się na narty w trakcie podróży poślubnej nie musi wiązać się z koniecznością całkowitej rezygnacji z romantyzmu. Niektóre agencje turystyczne tworzą dostępne propozycje tak, żeby miejscem zakwaterowania był hotel, który pozwoli pogodzić aktywny odpoczynek i intymność wyjazdu tylko w parze. Niejednokrotnie przy rezerwacji takiej wycieczki warto wykorzystać bon na wakacje, który dość sporo obniży, a nawet całkowicie zniweluje jej wartość.

Sprawdź również: https://www.qubushotel.com/pl/hotel-gorzow-wlkp

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *