Firmowy piknik z rodzinami i sport

Majówka dla pracowników to nowa jakość firmowych integracji. (A zwłaszcza, kiedy można to scalić sportem!) Finalnie pobyt pod gołym niebem jest czymś nadzwyczaj zdrowym. Należałoby zapewnić swoim gościom trochę innych niż zwykle atrakcji.

Nadrzędne są meble ogrodowe. Bez nich impreza plenerowa na pewno się nie uda. Przekonaj się, że domki narzędziowe są zamknięte, tak ażeby nikt z gości nie mógł przypadkowo wpaść na łopatę. Safety first! Jeżeli gości ma być co niemiara, leżaki rattanowe zupełnie się nie sprawdzą. Lepszym pomysłem jest drewniana ławka i masywny stół. Albo standardowo krzesła ogrodowe. Może taki zestaw Cię zainteresuje? https://meble.ogrodowe.net/corfu-fiesta-curver-grafit.html. Z kolei kanapa ogrodowa prezentuje się ekstra, ale zadziała tylko przy kameralnych przyjęciach.

Czy impreza w ogrodzie musi dużo kosztować? Wcale nie. Na ostatek odliczamy wynajem lokalu, a to już duża ekonomizacja. Bez wątpienia, przy masowej imprezie trzeba zadbać o zabezpieczenie terenu i ochronę, ale takie kwestie są konieczne również przy organizacji imprez w klubach. Koszty generować może wydzierżawienie sprzętów i naczyń. Na szczęście nie musisz decydować się na najdroższe możliwości: meble ogrodowe rattanowe są wysublimowane i wyglądają nadzwyczajnie, tylko czy na pewno możesz na nie tyle wydać? Prawdopodobnie drewniana ławka będzie bardziej pasowała? Domek ogrodowy natomiast raczej się tu nie przyda, ale kto wie? Wejdź w ten link i sam zdecyduj.

Jest dużo form spędzania czasu na powietrzu

Zawsze trzeba zadbać o jakieś atrakcje. To prawda, leżaki rattanowe zachęcają, ażeby się na nich poopalać, ale warto zachęcić gości do sportu. Może jakiś konkurs? Rywalizacja umie zmobilizować! Zadbaj też o sprzęt do gier: przygotuj paletki i skakanki. Trochę sportu wszystkim się przyda. W końcu sport to zdrowie! Warto go reklamować przy każdej sposobności. Jeżeli masz do dyspozycji domki narzędziowe, możesz trzymać w nich sprzęt sportowy. Będziecie się świetnie bawić!

Przyjęcie pod gołym niebem to świetna myśl w prawie każdych warunkach. Należałoby je urządzać bez ustanku, bo scalają przyjemność i korzyści zdrowotne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *